Koncert Galowy AERIALOWYCH TALENTÓW Szkoły MASH ART - więcej niż taniec!

sob., 08 cze

NSP im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie

Koncert Galowy AERIALOWYCH TALENTÓW Szkoły MASH ART - więcej niż taniec!

Gala Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART to więcej niż taniec! – to prawdziwa uczta dla zmysłów, która przeniesie Cię w świat wyobraźni i niesamowitych emocji. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być występy w powietrzu!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

08 cze 2024, 17:00 – 18:30

NSP im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie, Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

O wydarzeniu

Koncert Galowy Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART - więcej niż taniec!

Szkoła MASH ART ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już wkrótce! Gala Aerialowych Talentów to niezapomniane popołudnie, pełene magii, sztuki i spektakularnych pokazów w powietrzu. Przyjdź i zobacz, jak nasi utalentowani uczniowie zaprezentują swoje umiejętności w aerialu, pokazując, że taniec to coś więcej niż tylko ruch na ziemi.

Kiedy? Data: Sobota, 8.06.2024 r. Godzina: 17:00

Gdzie? Miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kolumba, Adres: ul. Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

Podczas gali będziemy mogli podziwiać różnorodne występy, które łączą w sobie elementy tańca, akrobatyki i sztuki cyrkowej. Nasze pokazy na szarfach, kołach i innych przyrządach aerialowych z pewnością zapadną w pamięć na długo. Wystąpią zarówno dzieci, jak i dorośli, prezentując szeroki wachlarz talentów i umiejętności.

Dlaczego warto przyjść?

• Niezapomniane widowisko: Zobaczysz występy, które zachwycą swoją finezją, precyzją i emocjonalnością.
  • Inspiracja: Poznaj historie naszych uczniów, ich pasję i zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności.
  • Rodzinna atmosfera: To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się wspólnie niezwykłym widowiskiem.
  • Wsparcie lokalnych talentów: Twoja obecność będzie wyrazem wsparcia dla młodych i utalentowanych artystów z naszej społeczności.

Koncert Galowy Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART to więcej niż taniec! – to prawdziwa uczta dla zmysłów, która przeniesie Cię w świat wyobraźni i niesamowitych emocji. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być występy w powietrzu!

Bilety:Bilety dostępne są w sprzedaży online oraz w siedzibie szkoły MASH ART. Nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona!

Przygotwaliśmy różne rodzaje biletów: Normalny, Ulgowy dla dzieci w wieku 3-15 lat, oraz bilety specjalne, których celem jest wsparcie naszych działań: BRĄZOWY, SREBRNY, ZŁOTY, VIP i MECENASA SZTUKI CYRKOWEJ. Dzięki zakupie biletów specjalnych wspierasz nasze artystyczne działania <3 Dziękujemy!

Kontakt:Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej www.mashart.pl lub pod numerem telefonu: 536 400 064.

Serdecznie zapraszamy na Koncert Galowy Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART - więcej niż taniec!

Do zobaczenia!