Aerialowy Festiwal Talentów 2024

Witajcie w Królestwie Powietrza!

Marzenia unoszą się niczym lekkie szarfy w tańcu wzniosłych akrobacji! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca w powietrzu na niepowtarzalne wydarzenie: Zawody Aerialowe podczas Aerialowego Festiwalu Talentów i Koncert Galowy Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART - więcej niż taniec!

To święto sztuki, pasji i ekspresji, gdzie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli mają okazję zaprezentować swoje umiejętności w tańcu na szarfach. Nie ma ograniczeń wiekowych ani granic dla kreatywności - każdy, kto kocha unoszenie się w przestworzach, jest mile widziany!

Zawody Aerialowe podczas Aerialowego Festiwalu Talentów oferują bogactwo wrażeń - od solowych występów po emocjonujące duety oraz poruszające układy grupowe. Każda prezentacja to opowieść, wyrażenie własnych uczuć i marzeń, które unosi się w górę w rytmie muzyki i siły fizycznej.

Regulamin Zawodów Aerialowych dostępny jest tutaj.

To wydarzenie nie tylko celebruje indywidualne talenty, ale także buduje wspólnotę miłośników tańca w powietrzu. Razem podziwiając elegancję i siłę, tworzymy atmosferę pełną inspiracji i wzajemnego wsparcia.

Dołącz do nas na Aerialowy Festiwal Talentów, gdzie niebo staje się sceną, a marzenia unoszą się wyżej niż kiedykolwiek wcześniej! Kiedy?

Data: Sobota, 8 czerwca 2024 r. Gdzie?

Miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kolumba

Adres: ul. Adama Mickiewicza 126/128, 96-300 Żyrardów, Polska

________________________________________________

I część KONKURSOWA - Zawody Aerialowe podczas Aerialowego Festiwalu Talentów 2024, g. 12:00

II część KONCERT GALOWY Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART g. 17:00 bilety: https://www.szkolazyrardow.pl/event-details/koncert-galowy-szkoly-mash-art-wiecej-niz-taniec

Koncert Galowy Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART - Więcej Niż Taniec!

Szkoła MASH ART ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już wkrótce! Gala Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART - Więcej Niż Taniec! to niezapomniane popołudnie pełne magii, sztuki i spektakularnych pokazów w powietrzu. Przyjdź i zobacz, jak nasi utalentowani uczniowie zaprezentują swoje umiejętności w aerialu, pokazując, że taniec to coś więcej niż tylko ruch na ziemi.

Podczas gali będziemy mogli podziwiać różnorodne występy, które łączą w sobie elementy tańca, akrobatyki i sztuki cyrkowej. Nasze pokazy na szarfach, z pewnością zapadną w pamięć na długo. Wystąpią zarówno dzieci, jak i dorośli, prezentując szeroki wachlarz talentów i umiejętności.

Dlaczego Warto Przyjść?

Niezapomniane Widowisko!

Zobaczysz występy, które zachwycą swoją finezją, precyzją i emocjonalnością.

Inspiracja!

Poznaj historie naszych uczniów, ich pasję i zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności.

Rodzinna Atmosfera!

To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się wspólnie niezwykłym widowiskiem.

Wsparcie Lokalnych Talentów!

Twoja obecność będzie wyrazem wsparcia dla młodych i utalentowanych artystów z naszej społeczności.

Koncert Galowy Aerialowych Talentów Szkoły MASH ART to więcej niż taniec!

– to prawdziwa uczta dla zmysłów, która przeniesie Cię w świat wyobraźni i niesamowitych emocji. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być występy w powietrzu!

Bilety:

Bilety dostępne są w sprzedaży online. Nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona! link do biletów: https://www.szkolazyrardow.pl/wydarzenia

Kontakt:

Więcej informacji można uzyskać na naszej www.mashart.pl i pod numerem telefonu: 536 400 064.

Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia!