LET's DANCE! Koncert Szkoły MASH ART w Giżycku!

Kochani!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy pokaz Szkoły Tańca i Akrobatyki Powietrznej MASH ART, który odbędzie się w niedzielę, 7 lipca, w Giżyckim Centrum Kultury o godzinie 11:00.

To niezwykłe wydarzenie to doskonała okazja, by podziwiać niebywałe umiejętności i talenty uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali spektakularne występy taneczne. Program pokazu obfituje w zjawiskowe układy solowe, efektowne duety oraz pełne emocji i gracji choreografie grupowe, które z pewnością uprzyjemnią Państwu letnie, niedzielne przedpołudnie.

Wstęp na to wyjątkowe widowisko jest biletowany, a bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Organizatora https://www.szkolazyrardow.pl/wydarzenia

Zapewniamy niezapomniane wrażenia i wspaniałe doznania artystyczne, które na długo pozostaną w Państwa pamięci. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji – zapraszamy do Giżyckiego Centrum Kultury na niezapomniany pokaz Szkoły MASH ART!

W koncercie wystąpią Gwiazdy Polskiej Sceny Musicalowej! Zapraszamy!

Czekamy na Państwa z niecierpliwością i gwarantujemy wyjątkowe przeżycia w świecie tańca!

3 wyświetlenia